Stay Curious.

Stay Conscious.

Learn more about sustainability, fashion, technology and what’s going on around the world.

Filter Categories

Fashion
Sustainability
Metaverse
News

Filter Categories

Fashion
Sustainability
Metaverse
News
04.10.2022

Les Benjamins’in Yeni Koleksiyonu: Core

19 yaşında kurduğu markası ile dünya çapında başarı yakalayan Bünyamin Aydın, özgün koleksiyonları ile öne çıkıyor. Sokağın nabzını tutan koleksiyonlar, şıklığı ve rahatlığı aynı anda sunuyor.

04.10.2022

Karbon Ayak İzi ve Giyim Sektörü

Atmosferdeki su buharı, metan, karbondioksit gibi gazlar arttıkça yeryüzü ısınıyor. Genellikle insan faaliyetleri sonucunda ortaya çıkan bu durum, sera gazları salınımına neden oluyor.

04.10.2022

Sanal soyunma odaları

Gelişen teknoloji ile beraber birçok alışkanlığımız yerini sanal olana bırakıyor. Teknoloji hayatımızı her alanda kolaylaştırmaya devam ediyor

04.10.2022

Kıyafet Bedenleri Neden Farklı Markalar Arasında Değişiklik Gösteriyor?

Kıyafet bedenimiz farklı bedenlerde değişiklik gösteriyor. Normal standartlarda medium giyinen birisi başka bir markada small tercih etmek zorunda kalabiliyor. Markaların bu tutarsız beden skalası, alışveriş yapmayı daha da zor bir hale getiriyor.

04.10.2022

İade Edilen Ürünlere Ne Oluyor?

Online alışveriş artık hayatımızın önemli bir parçası. Özellikle ücretsiz iade, ücretsiz kargo, ertesi gün teslimat gibi satın almaya teşvik eden kampanyalar ile birlikte tüketiciler hiç düşünmeden online alışverişe yöneliyor.

04.10.2022

Yeni Normalde Denemek ve Satın Almak

Alışveriş, dünyaya ilk adımların atılmasının ardından kişilerin son anına kadar düzenli olarak yaptığı bir aktivitedir. Ülkeden ülkeye kültürden kültüre değişen özellikler gösteriyor olsa da yerleşmiş olan bir geleneksel alışveriş alışkanlığı bulunmaktadır

1/6