Çözümlerimiz

FAST


Satış kanallarınız üzerine kolabre markamızın seçeceği c2a ile sistemimizi entegre ediyoruz.

Entegre edilen ürünümüz son kullanıcının karşısına pop-up şeklinde çıkarılıyor.

Son kullanıcı ilk ekranda cinsiyet, boy, kilo bilgilerini verdikten sonra slim-regular-oversize tercihlerini gerçekleştiriyor.

Bir sonraki ekranda üst beden için ilk olarak göğüs (erkek için omuz ) yapısı dar-normal-geniş tercihlerinden biri ile belirtiliyor.

Ardından aynı tercihlerle sorulan bel yapısı seçimi ve son olarak yaş bilgisi ile beden önerisi sunulmaktadir.

Alt beden için çıkarılacak bedenin üst beden soru setinden tek farkı ise göğüs yapısı yerine sorulan basen yapısıdır.

image
image
image
image
image
image
image
arrowLeftarrowRight
image
image
image
image
image
image
image
image
arrowLeftarrowRight
ACCURATE


Sistemimiz kolabre markalarımızın ürün sayfasina aynı fast çözümünde olduğu şekilde tercih doğrultusunda entegre ediliyor. Web üzerinden satın alım yapmak isteyen kullanıcılara daha doğru sonuç vermek adına çıkarılan qr kod kullanıcıların cihazları tarafında okutulduktan sonra sistemimizin mobil tarafına yönlendirme sağlıyor.

Bu yönlendirme sonrası kullanıcıdan alınan cinsiyet, boy, kilo verileri ile kamera erişim izni kullanıcının karşısına çıkıyor.

Slim-regular-oversize beden önerilerinden hangisini almak istiyorsa kullanıcılara bu tip bir kıyafet ile kamera karşısına geçmesi gerektiği ve karanlık bir ortamda bulunmaması gerektiği belirtiliyor.

Arka-ön kamera tercihinden sonra ise sistemimiz çalışmaya başlıyor. Açılan kamera ile kullanıcıdan önce ekranda bulunan figürün yeşile dönmesi için açı düzenlemesi yapması bekleniyor.

Mobil cihazin zemin düzeyinde dik tutulması ile açı ibaresi yeşile dönüyor ve kullanıcıdan ekranda bulunan figüre sığması için geri çekilmesi isteniyor.

Bunlar tamamlandıktan sonra yapılan geri sayım ile kullanıcının ilk başta ön , ardından yine verilen komut ile yan fotoğrafı çekilmiş oluyor.

Çekilen fotoğraflar sonucunda maksimum 5-6 sn içerisinde kullanıcının boyun-göğüs-bel-basen-kol-bacak ölçüleri çıkarılmış oluyor.

Çıkan sonuçlar ve kolabre markadan aldığımız ürün ölçülerının karşılaştırılması sonucunda beden önerisi verilmiş oluyor.

META


Kolabre markamızın içinde bulunmasını istediğimiz bu çözümümüzde ürün görsellerini ve ölçülerini teslim aldıktan sonra bu ürünleri avatarlara giydirilebilir 3d formatlar haline getiriyoruz.

Accurate çözümünden aldığımız ölçülerle 3d modellemeyi birleştirip son kullanıcıya özel vücut avatarları çıkarıyoruz.

Bu avatarlara son kullanıcılar ürünlerin dijital hallerini her bedende giydirebiliyor hale geliyor.

Avatar üzerinde kıyafetin dar gelen kısımları için ise sıcaklık haritası bilgilendirme sunuyoruz.

image