Hakkımızda

Size&Me online giyim alışverişinde beden uyumsuzluğu sebepli iadeleri minimize etmek için yapay zeka çözümleri sunan bir yüksek teknoloji şirketidir. Size&Me olarak amacımız dijitale dönen hayatımıza deneme kabinlerini de entegre etmektir.

Marka

Size&Me sunduğu çözümler ile globalde dominasyon sahibi olma stratejisinde ilerleyen bir şirkettir.

Gelecek

Yıldan yıla e-ticaret hacminin büyüyüşüne şahit oluyoruz. Bu hacim içerisinde ise en büyük paya sahip sektörlerden birinin tekstil sektörü olduğunu görüyoruz. Tam bu noktada kendimiz için en hızlı büyüyen sektörlerden birinin en büyük payının en büyük problemini çözüyoruz diyebiliriz.

Süreklilik

Size&Me temelindeki yapay zeka teknolojisi ile kendini sürekli olarak geliştirecek şekilde tasarlanmıştır. Sunduğu çözümlerini süreç içerisinde sürekli olarak türetmektedir. Aynı zamanda sunulan çözümlerimizi kolabre markalarımızın ihtiyaçlarına göre şekillendirebilmekte ve geliştirilebilmekteyiz.

Çevreci Yaklaşımımız

Tüm doğal kaynaklarımız tükeniyor. Tükenen bu kaynaklarımıza karşı ise sorguluyoruz. Nerede bilerek, nerede fark etmeden hata yapıyoruz? Bilerek yapılanları kınıyor, fark etmeden yaptıklarımıza karşı farkındalık yaratmak istiyoruz. Biliyor muydunuz? Bir tişörtün tarlada yetiştirilen pamuğundan son kullanıcıya ulaşana kadarki süreci içerisinde 8000 litre su harcanmakta. Bu verinin daha üzücü tarafı ise iade oranlarına karşılık müşteri memnuniyetini başka unsurlar ile yüksek tutmak isteyen markalarımız fazladan ürün ürettiriyor. İadelerin en büyük sebebinde düşüş yaratmak bu fazla ürünleri azaltmak ve en büyük doğal kaynaklarımızdan birini korumak demektir.

Takımımız

member-sizeandme
member-sizeandme
member-sizeandme
member-sizeandme
member-sizeandme
member-sizeandme
member-sizeandme
member-sizeandme
member-sizeandme
member-sizeandme
member-sizeandme