Basında biz

Size&Me hakkındaki son haberleri burada bulabilirsin

(Haberler & Youtube & Röportajlar & Spotify)

Online giysi alışverişinde doğru bedeni bulma sorunu | Size&Me'den Ataberk Taçar

Online giysi alışverişinde doğru bedeni bulma sorunu | Size&Me'den Ataberk Taçar

Sanal Deneme Kabini: Size&Me

Size&Me, fiziksel deneme yapmadan kıyafetlerin üzerlerinde nasıl duracağını görmek isteyen insanların yapay zekâ teknolojileri ile vücut avatarlarını oluşturup markaların web sitelerinde kıyafet denemesi yapabileceği B2B online bir deneme kabini.

Girişimler Ve Ötesi: Size&Me - Fash&Me Kurucu Ortağı ve CEO'su Ataberk Taçar

Girişimler ve Ötesi'nin 27. bölümünde Size&Me - Fash&Me Kurucu Ortağı ve CEO'su Ataberk Taçar'ı ağırladık.

Startup Borsa x Size&Me | Elevator Pitch

Girişimlerin Dijital Sahnesi Startup Borsa'da bugün Size&Me kurucusu Ataberk Taçar 30 saniyede girişimini anlatıyor! #elevatorpitch

Sanal deneme kabini Size&Me, 1 milyon dolar değerleme ile Hikmet Tanrıverdi ve Fatih Şengöz'den yatırım aldı

Sanal deneme kabini olarak hizmet veren bir girişim olarak karşımıza çıkan Size&Me, online tekstil alışverişi yapan kişilerin doğru bedeni bulmasını amaçlıyor.

Size&Me, 1 MİLYON DOLAR DEĞERLEME ILE YATIRIM ALDI

Global çevrimiçi alışverişte tekstil iadelerinin %60’ını oluşturan beden uyumsuzluğu problemini ortadan kaldırmayı ve bu hedefte başlıca karbon salınımını azaltma gibi çevre korumacı prensiplerle çalışan Size&Me ilk yatırım turunda Fatih Şengöz‘den 1 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı.

Online kıyafet alışverişlerinde doğru bedenin bulunmasını sağlayan Size&Me, 1 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı

Kullanıcıların online kıyafet alışverişleri sırasında doğru bedeni bulması adına yapay zeka teknolojileri sunan Size&Me, Hikmet Tanrıverdi ve Fatih Şengöz‘den 1 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı.

Kullanıcılara sanal deneme kabini sunan yerli girişim Size&Me, 1 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı

Yerli girişim Size&Me, online tekstil alışverişinde insanların farklı markalarda, farklı ürünlerde doğru bedenini bulması ve markaların beden uyumsuzluklu iadelerinin ortadan kaldırılması adına giydirilebilir vücut avatarı teknolojisi sunan yapay zeka odaklı bir girişimdir.

Online Deneme Kabini Hizmeti Sunan Size&Me 1 Milyon Dolar Değerleme ile Yatırım Aldı

Size&Me tarafından yapılan açıklamalara göre girişim, 1 milyon dolar değerleme üzerinden bir yatırım elde etti. Mevzu bahis yatırımın Hikmet Tanrıverdi ve Şengöz Tekstil sahibi Fatih Şengöz tarafından yapıldığı duyuruldu. Size&Me’nin ne kadar yatırım aldığı ise henüz paylaşılmadı.