Press News

You can find the latest news about Size&Me here.

Size&Me, 1.25 milyon dolar değerleme ile 125 bin dolar yatırım aldı

Yerli girişim, 2. turu kapsamında 125 bin dolar yatırım aldı. Yatırımla birlikte değerlemesi 1.25 milyon dolara çıkan girişim, hisselerinin %10’unu devretti.

Yerli girişim Size&Me'nin 125 bin dolarlık ikinci yatırımının detayları

Girişim, Mesut Polatdemir ve Cengiz Polatdemir'den 125 bin dolarlık ikinci yatırımını aldı. Yüzde 10 hisse karşılığında yapılan yatırım, büyük oranda yapay zekâ tarafına kaynak olarak kullanılacak.

Yerli girişim Size&Me, 1.25 milyon dolar değerleme üzerinden 125 bin dolarlık ikinci yatırımını aldı

Geçtiğimiz Mayıs ayında ilk yatırım turunu kapatan yerli girişim Size&Me, aradan geçen yaklaşık 2 ayın ardından ikinci yatırımını da aldı.

Sanal deneme kabini Size&Me, 1 milyon dolar değerleme ile Hikmet Tanrıverdi ve Fatih Şengöz'den yatırım aldı

Sanal deneme kabini olarak hizmet veren bir girişim olarak karşımıza çıkan Size&Me, online tekstil alışverişi yapan kişilerin doğru bedeni bulmasını amaçlıyor.

Size&Me, 1 MİLYON DOLAR DEĞERLEME ILE YATIRIM ALDI

Global çevrimiçi alışverişte tekstil iadelerinin %60’ını oluşturan beden uyumsuzluğu problemini ortadan kaldırmayı ve bu hedefte başlıca karbon salınımını azaltma gibi çevre korumacı prensiplerle çalışan Size&Me ilk yatırım turunda Fatih Şengöz‘den 1 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı.

Online kıyafet alışverişlerinde doğru bedenin bulunmasını sağlayan Size&Me, 1 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı

Kullanıcıların online kıyafet alışverişleri sırasında doğru bedeni bulması adına yapay zeka teknolojileri sunan Size&Me, Hikmet Tanrıverdi ve Fatih Şengöz‘den 1 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı.

Kullanıcılara sanal deneme kabini sunan yerli girişim Size&Me, 1 milyon dolar değerleme ile yatırım aldı

Yerli girişim Size&Me, online tekstil alışverişinde insanların farklı markalarda, farklı ürünlerde doğru bedenini bulması ve markaların beden uyumsuzluklu iadelerinin ortadan kaldırılması adına giydirilebilir vücut avatarı teknolojisi sunan yapay zeka odaklı bir girişimdir.

Online Deneme Kabini Hizmeti Sunan Size&Me 1 Milyon Dolar Değerleme ile Yatırım Aldı

Size&Me tarafından yapılan açıklamalara göre girişim, 1 milyon dolar değerleme üzerinden bir yatırım elde etti. Mevzu bahis yatırımın Hikmet Tanrıverdi ve Şengöz Tekstil sahibi Fatih Şengöz tarafından yapıldığı duyuruldu. Size&Me’nin ne kadar yatırım aldığı ise henüz paylaşılmadı.